استعلام پلاک ثبتی اصلی و فرعی اصفهان

 

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

استعلام پلاک ثبتی اصلی و فرعی اصفهان

 

زمانی لازم است استعلام پلاک ثبتی ملک انجام شود. تا در نتیجه پلاک ثبتی اصلی و فرعی ملک معلوم گردد. که سند ملک مفقود شده باشد. و دسترسی به آن ممکن نباشد. برای انجام استعلام پلاک ثبتی ملک میتوان به یک فرد متخصص مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای انجام استعلام ابتدا تهیه نقشه یو تی ام را انجام خواهد داد. تا با توجه به موقعیت ملک استعلام پلاک ثبتی ملک انجام شود.

استعلام پلاک ثبتی ملک

ممکن است سند ملک از دسترس خارج شده باشد. و ملک سند رسمی نداشته باشد. در نتیجه برای اخذ سند رسمی برای ملک لازم است. استعلام پلاک ثبتی ملک انجام شود. تا در نتیجه امکان اخذ سند رسمی از اداره ثبت اسناد وجود داشته باشد.

برای انجام استعلام پلاک ثبتی اصلی و فرعی ملک در اصفهان و دیگر شهر ها میبایست به یک فرد متخصص مراجعه نمود. در واقع برای انجام این استعلام تخصص و همچنین دسترسی به بانک اطلاعات ثبتی مهم و ضروری میباشد. در نتیجه مراجعه به کارشناس رسمی دادگستری نقشه بردرای یا امور ثبتی ضروری میباشد.

این متخصص برای انجام استعلام پلاک ثبتی اصلی و فرعی ملک در اصفهان ابتدا تهیه نقشه یو تی ام را از ملک انجام خواهد داد. تا در نتیجه موقعیت ملک معلوم شود. برای تهیه این نقشه از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده میشود. و بعد از برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام میگیرد. با تهیه این نقشه مساحت و ابعاد و موقعیت ملک معلوم میشود در نتیجه با دسترسی به بانک اطلاعات ثبتی استعلام پلاک ثبتی اصلی و فرعی ملک در اصفهان انجام میشود. در نتیجه با انجام استعلام نقشه ثبتی ملک از بانک اطلاعات ثبتی استخراج میشود و پلاک ثبتی اصلی و فرعی ملک معلوم میشود.

 

 

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 2.3 / 5. تعداد رأی: 3

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما