تعیین سابقه احیا زمین زراعی با تفسیر عکس هوایی

تعیین سابقه احیا زمین زراعی با تفسیر عکس هوایی

تفسیر عکس هوایی و ماهواره ای برای تعیین سابقه احیا زمین زراعی با هدف حل اختلافات بین دولت و مالکین اراضی زراعی باید انجام شود. در واقع در صورتی که فردی متوجه ملی اعلام شدن اراضی اش شود. در نتیجه به این رای معترض خواهد بود. سپس لازم است سابقه احیا در اراضی بررسی شود. برای بررسی سابقه احیا انجام تفسیر عکس هوایی ضروریست. برای انجام تفسیر عکس هوایی لازم است به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه شود.

تعیین سابقه احیا زمین زراعی با تفسیر عکس هوایی و تهیه تامین دلیل

به طور کلی از آنجایی که دولت مالک اراضی ملی است. ممکن است برخی از اراضی را ملی اعلام نماید اما از آنجایی که سابقه احیا این اراضی بررسی نمی شود. ممکن است به اشتباه برخی از اراضی در این لیست قرار بگیرند. بنابراین مالکینی که اراضیشان ملی اعلام شده است می توانند سابقه احیا را در اراضی بررسی نمایند. برای بررسی سابقه احیا انجام تفسیر عکس هوایی ضروری است. برای انجام تفسیر عکس هوایی و ماهواره ای برای بررسی سابقه احیا در اراضی باید به متخصصی مورد اعتماد مراجعه نمود که به بانک اطلاعات ثبتی املاک منطقه دسترسی داشته باشد.

در واقع به منظور انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا لازم است به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا عکس هوایی قدیمی را تهیه خواهد کرد. در ادامه بعد از تهیه سپس تفسیر عکس هوایی انجام می شود. برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده می شود. در نتیجه سابقه احیا زمین بررسی می شود. در صورتی که سابقه احیا در اراضی معلوم شود یک گزارش از تفسیر عکس هوایی تهیه می شود. این گزارش به عنوان تامین دلیل قابل استفاده خواهد بود و می توان به مراجع قضایی ارائه داد تا اختلافات به وجود آمده قابل حل باشد.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما