تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل برای دادگاه

تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل برای دادگاه

تامین دلیل به عنوان مدرک قابل ارائه به دادگاه ،برای حل اختلافات دولت و مالکین اراضی لازم است تهیه شود. در واقع با ملی اعلام شدن اراضی می توان به رای دولت اعتراض نمود. سپس لازم است تامین دلیلی جهت ارائه به مراجع قضایی تهیه شود.

تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل برای دادگاه توسط کارشناس رسمی

تفسیر عکس های هوایی برای موارد بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. از این عکس ها برای جانمایی ملک، حل اختلافات، تشخیص اراضی موات، اثبات وجود بنا و … استفاده می شود. در واقع اختلافات ملکی ممکن است اختلافات بین دولت و مالکین اراضی به وجود بیاید. که در واقع دولت ممکن است یکسری از اراضی را ملی محسوب نماید.

در این صورت افراد می توانند  بر این رای اعتراض نمایند و جهت پیگیری پرونده خود در دادگاه مدارکی را تهیه نمایند. در واقع تنها با ارائه تامین دلیل می توان اراضی را از دولت پس گرفت. یکی از این مدارک گزارش تفسیر عکس های هوایی است. با انجام تفسیر عکس هوایی باید سابقه احیا در اراضی بررسی شود. در نتیجه با معلوم شدن وجود سابقه احیا در اراضی گزارش کارشناسی تهیه می شود.

به منظور انجام تفسیر عکس هوایی مراجعه به یک فرد متخصص ضروری می باشد. در واقع کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی متخصص با تجربه ای است که می تواند به خوبی انجام تفسیر عکس هوایی را بر عهده بگیرد. و اطلاعات لازم را از عکس هوایی دریافت کند. برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا باید عکس هوایی تهیه شود. کارشناس به منظور تهیه عکس هوایی پوشش دار قدیمی به سازمان نقشه برداری مراجعه خواهد کرد.

با مراجعه به این سازمان در نتیجه عکس هوایی بر اساس سال و موقعیت عکسبرداری تهیه می گردد. در ادامه تفسیر عکس هوایی آغاز می شود. با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی انجام می شود. سابقه احیا مورد بررسی قرار می گیرد. در آخر گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه و مهر و امضا می شود. در نتیجه این گزارش قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود.

تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل برای دادگاه توسط کارشناس رسمی

تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل برای دادگاه توسط کارشناس رسمی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما