تفکیک آپارتمان برای تعیین مساحت آپارتمان های کرج

تفکیک آپارتمان برای تعیین مساحت آپارتمان های کرج

در صورتی که افراد قصد خرید و فروش واحد های آپارتمانی را قبل از اتمام ساحت آپارتمان را داشته باشند. در نتیجه لازم است تفکیک آپارتمان انجام شود. برای انجام تفکیک آپارتمان برای تعیین مساحت دقیق هر واحد میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای انجام تفکیک آپارتمان پیش از اتمام ساخت آپارتمان از تجهیزات و روش های دقیقی استفاده خواهد کرد.

تفکیک آپارتمان توسط کارشناس رسمس قبل از اخذ پایانکار

برخی اوقات افراد واحد های آپارتمانی را پیش از اینکه ساخت و ساز به اتمام برسد معامله می کنند. این معاملات به معامله پیش خرید و پیش فروش معروف میباشد. برای اینکه بتوان این معامله را با خیال آسوده انجام داد. و از انجام آن متضرر نشد لازم است مساحت دقیق هر یک از واحد های آپارتمانی بر آورد شود. معمولا افراد به این مسئله توجهی نمی کنند. و معامله را با مساحت تقریبی واحد های آپارتمانی که در پروانه ساخت درج شده، انجام می دهند. در نتیجه از انجام معامله ضرر خواهند کرد. زیرا این مساحت معمولا کمتر یا بشتر از مساحت واقعی واحد های آپارتمانی می باشد. در نتیجه لازم است تفکیک آپارتمان برای تعیین مساحت آپارتمان های کرج انجام شود.

برای انجام تفکیک آپارتمان میبایست به یک فرد متخصص و با تجربه همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای انجام تفکیک آپارتمان برای هر واحد به صورت مجزا برای تعیین مساحت آپارتمان های کرج ابتدا برداشت از واحد های آپارتمانی انجام میشود در ادامه ترسیم نقشه تفکیک آپارتمان انجام میشود و متراژ دقیق هر واحد مشخص میشود سپس ترسیم نقشه پیش تفکیک آپارتمان برای هر واحد ترسیم میشود و مساحت و متراژ دقیق هر واحد مشخص میشود. در واقع با انجام تفکیک آپارتمان برای تعیین مساحت دقیق واحد های آپارتمانی در کرج خریدار و فروشنده میتوانند با اطمینان بالا معامله واحد های آپارتمانی را انجام دهند و از انجام معامله متضرر نشوند.

تفکیک آپارتمان توسط کارشناس رسمس قبل از اخذ پایانکار

تفکیک آپارتمان توسط کارشناس رسمس قبل از اخذ پایانکار

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما