تهیه تامین دلیل با جانمایی ملک در تهران

تهیه تامین دلیل با جانمایی ملک در تهران

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تهیه تامین دلیل با جانمایی ملک در تهران تنها زمانی لازم است انجام شود. که اختلافاتی بر سر مرز ها به وجود آمده باشد. در نتیجه برای حل این اختلافات لازم است جانمایی ملک انجام شود. تا تامین دلیلی تهیه شود. و با ارائه آن اختلافات حل شود. انجام تفسیر عکس هوایی برای جانمایی ملک از عهده کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی بر می آید.

تهیه نقشه جانمایی ملک

ممکن است فردی بعد از سالها به ملک خود مراجعه کند. و سپس متوجه شود به ملکش از جانب املاک مجاور تعارض شده است. در این صورت اختلافات حقوقی بر سر حدود ملک به وجود می آید. برای حل این نوع اختلافات لازم است تامین دلیلی تهیه شود. و به مراجع قضایی ارائه شود. و برای تهیه تامین دلیل انجام جانمایی ملک ضروریست. جانمایی ملک با تفسیر عکس هوایی ممکن می باشد.

برای انجام تفسیر عکس هوایی به منور انجام جانمایی ملک لازم است به یک فرد متخصص و با تجربه مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است که میتواند از عهده تفسیر عکس هوایی بر بیاید.

برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا عکس هوایی قدیمی ملک تهیه میشود کارشناس برای تهیه این عکس ها به سازمان نقشه برداری یا سازمان جغرافیایی مراجعه خواهد کرد. در نتیجه عکس هوایی قدیمی تهیه میشود و در ادامه تفسیر عکس هوایی انجام میشود تا از این عکس ها اطلاعات لازم حاصل شود. برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده میشود تا در نتیجه با روش برجسته بینی اطلاعات از عکس هوایی استخراج شود.

در نتیجه کارشناس دیوار کشی قدیمی ملک را تشخیص خواهد داد و در ادامه باجانمایی آن بر روی زمین حدود اربعه ملک معلوم میشود سپس نقشه یو تی ام تهیه میشود تا با ارائه این نقشه به همراه گزارش تفسیر عکس هوایی اختلافات به وجود آمده قابل حل باشد.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما