تهیه نقشه یو تی ام 1/2000 ام جهت ارائه به شهرداری

تهیه نقشه یو تی ام 1/2000 ام جهت ارائه به شهرداری

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نقشه یو تی ام دو هزارم مدرکی است که به جهت اخذ جواز ساخت از شهرداری لازم است تهیه نمود. تنها یک فرد متخصص می تواند این نقشه را با دقت بالا و فرمت مورد نظر شهرداری تهیه نماید. با تهیه این نقشه موقعیت دقیق ملک معلوم می شود و شهرداری به آن پی می برد و با استفاده از این نقشه جواز ساخت را صادر خواهد کرد.

نقشه یو تی ام دو هزارم شهرداری

شهرداری مسئول صدور جواز ساخت است. و واقع تمامی ساخت و ساز ها زیر نظر این سازمان میباشد. در نتیجه افرادی که قصد ساخت و ساز و یا بازسازی ملک خود را دارند. لازم است ابتدا به شهرداری مراجعه کنند و جواز ساخت را اخذ نمایند. برای اخذ جواز ساخت مدارکی درخواست می شود. که یکی از این مدارک نقشه یو تی ام دو هزارم است.

برای تهیه نقشه یو تی ام 1/2000 ام که فرمت مورد نظر شهرداری است حتما به فرد متخصص و با تجربه مراجعه کنید. تا نقشه تهیه شده جهت ارائه به شهرداری آماده شود. در نتیجه تهیه نقشه یو تی ام 1/2000 را میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که با مراجعه به آن می توان نقشه ای با دقت و کیفیت بالا جهت ارائه به شهرداری محیا کرد.

برای تهیه نقشه یو تی ام 1/2000 ابتدا برداشت زمینی انجام میشود برای انجام برداشت زمینی از جی پی اس دو یا سه فرکانسه که دقت بالایی دارد استفاده میشود و مختصات یو تی ام کنج ها برداشت میشود در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام با اتوکد انجام میشود و این نقشه بر روی نقشه 1/2000 جانمایی میشود در ادامه نقشه یو تی ام تهیه شده چاپ و مهر و امضا میشود و جهت ارائه به شهرداری آماده میشود در نتیجه جواز ساخت برای ملک صادر خواهد شد.

نقشه یو تی ام دو هزارم شهرداری

نقشه یو تی ام دو هزارم شهرداری

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما