جانمایی UTM با توجه به سند قدیمی

.جانمایی UTM با توجه به سند قدیمی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

جانمایی UTM با توجه به سند قدیمی انجام میشود تا در نتیجه آدرس و حدود اربعه ملک معلوم شود. در صورتی که فردی ملک قدیمی خود را رها کرده باشد. در نتیجه ممکن است موفق به یافتن آدرس ملک نشود به این املاک ملک گمشده میگویند. یافتن آدرس ملک گمشده با انجام جانمایی پلاک ثبتی ممکن می باشد. به جهت انجام این عملیات میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

جانمایی UTM با توجه به سند قدیمی

ممکن است فردی به دلایلی برای سال ها به ملک خود مراجعه نکرده باشد. در نتیجه برای اینکه بتوان آدرس این ملک را پیدا کرد لازم است عملیات جانمایی پلاک ثبتی انجام شود. و از اسناد و مدارک ثبتی ملک استفاده شود.

جانمایی یو تی ام با توجه به سند قدیمی عملیاتی بسیار تخصصی است. که توسط یک فرد متخصص و با تجربه قابل انجام است. برخی از افراد گمان میکنند که اداره ثبت اسناد میتواند کمکی برای یافتن آدرس ملک کند. اما کارشناسان این اداره به دلیل انبوه اسناد ثبتی ملک این عملیات را انجام خواهند داد. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که میتواند این عملیات را به خوبی انجام دهد.

برای انجام این عملیات ابتدا اسناد و مدارک قدیمی مربوط به ملک جمع آوری میشود در ادامه اسناد و مدارک ثبتی جمع آوری میشود. با جانمایی نقشه ثبتی ملک بر روی زمین حدود ثبتی ملک با دقت بالایی معلوم میشود.

سپس نقشه برداری از ملک انجام میشود تا در نتیجه نقشه یو تی ام تهیه شود. با تبدیل نقشه ثبتی به نقشه یو تی ام در نتیجه ابعاد، مساحت و موقعیت دقیق ملک معلوم میشود. در نتیجه با ارائه نقشه یو تی ام به همراه اسناد و مدارک در خواستی اداره ثبت اسناد امکان اخذ سند تک برگ برای ملک وجود خواهد داشت.

نقشه یو تی ام

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما