دریافت نقشه هوایی ملک

دریافت نقشه هوایی ملک

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تهیه نقشه هوایی کاربرد های زیادی در امور ملکی از جمله امور ثبتی و امور قضایی ملک دارد. برای تهیه نقشه هوایی ملک روش های مختلفی وجود دارد. یکی از این روش ها تهیه نقشه هوایی از گوگل ارث می باشد. که در آن نقشه های هوایی مناطق مختلف زمین وجود دارد. برای تهیه نقشه هوایی ملک و در نتیجه جانمایی ملک بر روی نقشه هوایی لازم است. به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه بردرای یا امور ثبتی مراجعه نمود.

تهیه نقشه هوایی ملک

نقشه هوایی در امور مختلف ملکی کاربرد دارد. در واقع این نقشه در شهرداری، اداره ثبت اسناد، اداره منابع طبیعی، مراجع قضایی کاربرد دارد.

یکی از مواقعی که لازم است نقشه هوایی ملک تهیه شود. زمانی است که ملک گمشده باشد. در واقع ممکن است فردی ملک قدیمی خود را که دارای سند قدیمی است. را رها کرده باشد. و در نتیجه آدرس ملک نا معلوم شود. برای معلوم نمودن آدرس ملک گمشده انجام جانمایی یو تی ام پلاک ثبتی بر روی نقشه هوایی ملک ضروری خواهد بود. در یافتن نقشه هوایی ملک توسط یک متخصص ممکن است. در واقع انجام این عملیات را میتوان به فردی متخصص سپرد. کارشناس رسمی دادگستری همان فرد متخصص است که میتواند دریافت نقشه هوایی ملک و انجام این عملیات را بر عهده بگیرد.

تهیه نقشه هوایی ملک با مراجعه به سایت گوگل مپس انجام میشود و در ادامه لازم است با توجه به اسناد و مدارک همچون سند دفترچه ای، سند مادر، بنچاق، قولنامه و .. نقشه ثبتی ملک از بانک اطلاعات ثبتی استخراج شود در ادامه با جانمایی پلاک ثبتی بر روی نقشه هوایی میتوان اقدامات لازم برای اخذ سند تک برگ ملک را انجام داد. در واقع با ارائه این مدرک اقدام به تثبیت حدود اربعه ملک و اخذ سند تک برگ نمود.

تهیه نقشه هوایی ملک

تهیه نقشه هوایی ملک

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما