سایت عکس هوایی

سایت عکس هوایی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صورت ملی اعلام شدن اراضی می بایست سابقه احیا در اراضی بررسی شود. تا در نتیجه نوع اراضی معلوم گردد. برای بررسی سابقه احیا لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود. تا در نتیجه مشخص شود. اراضی ملی نمی باشد. و رای دولت اشتباه می باشد.

به جهت انجام تفسیر عکس هوایی می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده خواهد کرد. و با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد.

تفسیر عکس هوایی کارشناس رسمی

اراضی ملی به زمینی گفته می شود که سابقه احیا در آن وجود ندارد. و زمین شکل طبیعی خود را حفظ نموده است ممکن است دولت اراضی برخی را به اشتباه ملی اعلام نماید در نتیجه مالکین اراضی مجاز اند به این رای اعتراض نمایند برای اعتراض به ملی اعلام شدن اراضی می بایست تفسیر عکس هوایی انجام شود و سابقه احیا در اراضی بررسی گردد تا نوع اراضی معلوم گردد.

برای انجام تفسیر عکس هوایی می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. تفسیر عکس هوایی ابتدا با تهیه عکس هوایی آغاز خواهد کرد وی برای تهیه عکس هوایی به سازمان نقشه برداری و یا سازمان جغرافیایی مراجعه خواهد کرد و در نتیجه عکس هوایی قدیمی ملک را تهیه خواهد کرد و در ادامه تفسیر و بررسی عکس هوایی با استریوسکوپ انجام می شود و با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی انجام می شود.

کارشناس سابقه احیا را در اراضی بررسی خواهد کرد و در صورت وجود سابقه احیا در اراضی یک گزارش از تفسیر عکس هوایی تهیه می شود تا قابل ارائه به مراجع قضایی باشد با ارائه این گزارش به مراجع قضایی در نتیجه معلوم می شود اراضی ملی نیست و احیا شده است.

تفسیر عکس هوایی کارشناس رسمی

تفسیر عکس هوایی کارشناس رسمی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما