سند شش دانگ ملک توسط وکیل پایه 1 دادگستری

اخذ سند شش دانگ برای ملک توسط وکیل پایه 1 دادگستری به این صورت است که این متخصص ابتدا در خواست اخذ سند تک برگ خواهد داد و در ادامه مدارکی تهیه می گردد و به اداره ثبت اسناد ارائه خواهد شد. از جمله مدارکی که لازم است تهیه شود نقشه یو تی ام است. در واقع افراد میتوانند وکالت اخذ سند تک برگ را به یک متخصص همانند کارشناس رسمی دادگستری بسپارند.

رادین 09129277534 و 02166398316 کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری و امور ثبتی

سند شش دانگ ملک توسط وکیل پایه 1 دادگستری

برای اخذ سند تک برگ لازم است به اداره ثبت اسناد مراجعه شود و مراحل اداری آن در این اداره انجام شود و مدارک در خواستی اداره ثبت فراهم و ارائه شود از آنجایی که افراد تجربه  و تخصص کافی برای انجام امور اخذ سند تک برگ را در اداره ثبت اسناد را ندارند بنابراین افراد میتوانند برای اخذ این سند به یک فرد متخصص همانند کارشناس رسمی دادگستری مراجعه نمایند و از وی در خواست کنند که سند تک برگ را برایشان اخذ نماید.

این متخصص برای اخذ سند تک برگ ابتدا در خواست اخذ سند تک برگ خواهد داد و مراحل اداری آن را طی خواهد کرد در ادامه اسناد و مدارکی در خواستی اداره ثبت اسناد تهیه میشود و برای ارائه آماده میشود. یکی از این مدارک نقشه یو تی ام میباشد

برای تهیه این نقشه کارشناس صلاحیت لازم را دارد. به  منظور تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده میشود و بعد از برداشت زمینی ترسیم نقشه یو تی ام انجام میشود و این نقشه چاپ و مهر و امضا شده قابل ارائه به اداره ثبت اسناد خواهد بود و در نتیجه سند تک برگ برای ملک صادر می شود. این سند دقت و امنیت بالایی دارد و به راحتی جعل نمیگردد.

مطالب مرتبط

اخذ سند تک برگ

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما