قیمت نقشه برداری زمین زراعی

قیمت نقشه برداری زمین زراعی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نقشه یو تی ام از جانب ادارات و سازمان های مختلف در خواست می گردد. برای تهیه نقشه یو تی ام می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص از تجهیزات و نرم افزار های دقیقی استفاده خواهد کرد.

نقشه برداری اراضی زراعی

در صورتی که فردی قصد اخذ سند تک برگ  برای زمین زراعی را داشته باشد. در نتیجه می بایست مدارکی را تهیه نمود. و به اداره ثبت اسناد ارائه نمود از جمله این مدارک نقشه یو تی ام می باشد. معمولا حدود اربعه زمین زراعی معلوم نمی باشد. در نتیجه لازم است ابتدا جانمایی پلاک ثبتی انجام شود و سپس نقشه یو تی ام ملک تهیه گردد.

بنابراین برای اینکه جانمایی پلاک ثبتی به درستی و توسط یک فرد مجرب انجام شود. می توان به یک کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبت مراجعه گردد. برای انجام این عملیات لازم است اسناد و مدارک ملک به طور کامل تهیه گردد. همچون سند دفترچه ای، سند مادر ، بنچاق، قولنامه و … تهیه گردد. این کارشناس بعد از اخذ این مدارک کار خود را با بالاترین دقت و کیفیت و سرعت آغاز می کند. وی با دسترسی به اطلاعات ثبتی منطقه اسناد و مدارک ثبتی را استخراج خواهد کرد. و پس از دو هفته بررسی نقشه های ثبتی، حدود ثبتی قطعه ثبتی تشخیص داده می شود.

سپس این نقشه بر روی زمین جانمایی می شود و در ادامه نقشه یو تی ام تهیه می گردد. برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود. و بعد از برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یوتی ام انجام می شود نقشه یو تی ام تهیه شده چاپ و مهر و امضا شده قابل ارائه به اداره ثبت اسناد خواهد بود.

نقشه برداری اراضی زراعی

نقشه برداری اراضی زراعی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما