نقشه استان کرج

.نقشه استان کرج

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

برای تهیه نقشه هوایی استان کرج می توان به یک فرد متخصص و با تجربه در این امور مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی متخصصی است. که می تواند گزارش تفسیر عکس هوایی را به عنوان تامین دلیل تهیه نماید. و با مهر و امضای خود به آن اعتبار ببخشد.

تهیه نقشه هوایی

عکس های هوایی به صورت قائم از سطح زمین با استفاده از هواپیما و دوربین های مخصوص اخذ می شود. این عکس ها به صورت زوج عکس چاپ شده بر روی کاغذ می باشد. عکس هوایی در کشور ما توسط سازمان نقشه برداری و یا سازمان جغرافیا اخذ می شود.  تفسیر عکس هوایی از گذشته تا به امروزه بسیار کمک کننده بوده است. و کاربرد های زیادی در امور مختلف دارد. از جمله مهم ترین کاربرد های تفسیر عکس هوایی تهیه تامین دلیل می باشد.

در واقع ممکن است اختلافاتی ملکی به وجود آمده باشد. و در نتیجه با به وجود آمدن. این اختلافات انجام تفسیر عکس هوایی برای تهیه تامین دلیل ضروری خواهد بود. به عنوان مثال به دلیل ملی اعلام شدن اراضی متعلق به افراد، اختلافاتی بین دولت و مالکین اراضی پیش می آید. و برای حل این اختلافات تنها راه ارائه تامین دلیل به دادگاه است. که ثابت شود اراضی سابقه احیا دارد. در واقع مالک اراضی ملی دولت می باشد. و دولت بر اساس وضع موجود اراضی این رای را صادر خواهد کرد. مالکین این اراضی می توانند به این رای معترض باشند. و در مراجع قضایی پرونده حقوقی تشکیل دهند.

برای انجام تفسیر عکس هوایی میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص بعد از تهیه سپس تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد. تا در نتیجه اطلاعاتی از عکس هوایی حاصل شود. و گزارش تفسیر عکس هوایی مهر و امضا شده. قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود.

تهیه نقشه هوایی

تهیه نقشه هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما