نقشه برداری و عملیات به انگلیسی

نقشه برداری و عملیات به انگلیسی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

برای انجام امور ثبتی ملک با مراجعه به اداره ثبت اسناد ممکن است. تهیه نقشه یو تی ام ملک در خواست شود. انجام نقشه برداری برای تهیه نقشه یو تی ام را میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی سپرد. این متخصص برای انجام نقشه برداری از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده خواهد کرد.

انجام نقشه برداری زمین و تهیه نقشه یو تی ام

با تهیه نقشه یو تی ام برای ملک موقعیت منحصر به فرد ملک حاصل می شود. یو تی ام مختصات جهانی می باشد. و به معنی موقعیت دقیق بر روی کره زمین می باشد.

نقشه یو تی ام از جانب ادارات مختلفی در خواست می شود. در واقع اداره ثبت اسناد، شهرداری، مراجع قضایی، اداره گاز، ادراه منابع طبیعی، جهاد کشاورزی و .. از جمله سازمان هایی می باشند. که تهیه این نقشه را در خواست می کنند.

برای انجام نقشه برداری و عملیات نقشه برداری که به انگلیسی surveying می باشد. می بایست به یک فرد متخصص مراجعه نمود. این نقشه حتما باید توسط افراد متخصص تهیه و مهر و امضا شود. و فقط در این صورت نقشه تهیه شده مورد پذیرش قرار می گیرد.

کارشناس برای انجام نقشه برداری و انجام عملیات آن که surveying می باشد ابتدا برداشت و سپس ترسیم نقشه یو تی ام را انجام خواهد داد. کارشناس برای انجام نقشه برداری و انجام عملیات نقشه برداری surveying ابتدا از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده خواهد کرد و مختصات یو تی ام کنج ها را برداشت خواهد کرد در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام میشود و نقشه تهیه شده مهر و امضا شده قابل ارائه به ادارات و سازمان های مختلف ملکی خواهد بود.

انجام نقشه برداری زمین و تهیه نقشه یو تی ام

انجام نقشه برداری زمین و تهیه نقشه یو تی ام

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما