هزینه تفسیر عکس هوایی برای سابقه احیا زمین های زراعی

هزینه تفسیر عکس هوایی برای سابقه احیا زمین های زراعی از عهده فردی مجرب بر می آید. در واقع برخی اختلافات مربوط به ملک و اراضی با تفسیر عکس های هوایی قابل حل است همانند اختلاف مالک با دولت بر سر اراضی ملی که از جمله این اختلافات است که با مراجعه به دادگاه به آن رسیدگی می شود و به عبارت دیگر برای تهیه تامین دلیل از تفسیر عکس هوایی استفاده میشود و سابقه احیا در اراضی بررسی میگردد. برای انجام تفسیر عکس هوایی میتوان به یک فرد متخصص همانند کارشناس رسمی دادگستری مراجعه نمود.

رادین 09129277534 و 02166398316 کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری و امور ثبتی

هزینه تفسیر عکس هوایی برای سابقه احیا زمین های زراعی

به طور کلی عکس های هوایی اطلاعات ارزشمندی را در خود جای داده اند و با تفسیر عکس های هوایی می توان اطلاعات مورد نظر را استخراج نمود و در نتیجه از آن برای انجام امور مختلف استفاده نمود. از تفسیر عکس های هوایی در امور ملکی به منظور جانمایی ملک، بررسی سابقه احیا، اثبات وجود عارضه در اراضی و همچنین حل اختلافات پیش آمده استفاده نمود و برای انجام تفسیر عکس هوایی میتوان به یک فرد متخصص و مجربی همانند کارشناس رسمی دادگستری مراجعه نمود.

کارشناس تفسیر عکس هوایی را با تهیه عکس هوایی پوشش دار قدیمی آغاز خواهد کرد در واقع این متخصص به سازمان جغرافیایی و یا سازمان نقشه برداری برای تهیه عکس هوایی پوشش دار مراجعه خواهد کرد و عکس هوایی مربوط به موقعیت ملک را با توجه به سال عکسبرداری تهیه خواهد کرد. در ادامه با استفاده از روش برجسته بینی و با کمک تجهیزاتی همانند استریوسکوپ تعبیر و تفسیر عکس هوایی انجام میشود.

در ادامه با پی بردن به سابقه احیا در اراضی یک گزارش از تفسیر عکس هوایی تهیه و مهر و امضا میشود تا به عنوان یک مدرک قابل ارائه به مراجع قضایی باشد.

مطالب مرتبط

انجام تفسیر عکس هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما