هزینه تفسیر عکس هوایی

هزینه تفسیر عکس هوایی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

عکس هوایی توسط سازمان نقشه برداری و سازمان جغرافیا تهیه می شود. و با تفسیر و بررسی عکس هوایی می توان به اطلاعاتی دست یافت. و از این اطلاعات استفاده نمود. تفسیر و بررسی عکس هوایی از عهده کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی بر می آید. این متخصص با انجام تفسیر عکس هوایی اطلاعاتی از عکس هوایی به دست خواهد آورد. و از این اطلاعات می توان استفاده نمود. و برخی مسائل را حل نمود.

نحوه تفسیر عکس هوایی

تفسیر عکس هوایی کاربرد های زیادی دارد. در واقع برای بررسی سابقه احیا، اثبات وجود بنا، جانمایی ملک و .. لازم است. تفسیر عکس هوایی با دقت بالا انجام شود.

برای انجام تفسیر عکس هوایی میتوان به یک فرد متخصص مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی به خوبی از عهده انجام تفسیر عکس هوایی بر می آید. هزینه انجام تفسیر عکس هوایی بر طبق تعرفه مشخص می شود.

برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا عکس هوایی قدیمی ملک تهیه می شود. و در ادامه تفسیر و بررسی عکس هوایی انجام می شود برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده می شود و با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی انجام می شود.

از جمله مواقعی که لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود زمانی است که فردی با دولت به اختلافاتی بر بخورد. یکی از مواقعی که این اختلافات به وجود می آید زمانی است که دولت اراضی اشخاص را ملی اعلام نماید در واقع دولت مالک اراضی ملی است و ممکن است اراضی برخی از اشخاص را ملی اعلام نماید دولت بر اساس وضع موجود ملک این اراضی را اعلام می کند.

برای حل این اختلافات انجام تفسیر عکس هوایی و اثبات وجود سابقه احیا در اراضی ضروری می باشد در نتیجه با ارائه گزارش تفسیر عکس هوایی میتوان این اختلافات را حل نمود و اراضی را حفظ کرد.

نحوه تفسیر عکس هوایی

نحوه تفسیر عکس هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما