هزینه نقشه یو تی ام ۱۴۰۱

هزینه نقشه یو تی ام ۱۴۰۱

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

از جمله مواقعی که لازم است نقشه یوتی ام تهیه شود. زمانی است که افراد به سازمان ها و ادارات مراجعه نمایند. برای مثال ممکن است فردی قصد اخذ جواز ساخت را داشته باشد. در نتیجه لازم است مدارکی را تهیه نمود. و برای ارائه به شهرداری محیا کرد یکی از این مدارک نقشه یو تی ام است.

تهیه نقشه یو تی ام را می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی سپرد. این متخصص به جهت تهیه نقشه یو تی ام از تجهیزات و نرم افزار دقیقی استفاده خواهد کرد.

تهیه نقشه یو تی ام

به جهت اخذ سند تک برگ از اداره ثبت اسناد، برای اخذ جواز ساخت از شهرداری و همچنین به منظور حل اختلافات ملکی در مراجع قضایی مدارکی در خواست می شود. و لازم است تهیه نمود یکی از این مدارک نقشه یو تی ام است. که معمولا از عرصه ملک در خواست می شود.

هزینه تهیه نقشه یو تی ام در سال 1401 بر طبق تعرفه محاسبه می شود. برای تهیه نقشه یو تی ام می توان به کارشناس رسمی دادگستری مراجعه نمود. تا در نتیجه نقشه یو تی ام با کیفیتی بالا تهیه شود.

در نتیجه اگر که نقشه یو تی ام برای اخذ سند تک برگ از اداره ثبت اسناد در خواست گردد. لازم است به این متخصص مراجعه نمود.

برای تهیه این نقشه از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود و بعد از برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. برای ترسیم نقشه یو تی ام از اتوکد استفاده می شود و در نتیجه ترسیم نقشه یو تی ام با دقت بالا انجام می شود.

با ترسیم نقشه یو تی ام مساحت، متراژ و حدود ملکل و موقعیت دقیق ملک معلوم می گردد این نقشه مهر و امضا شده معتبر می شود و قابل ارائه به اداره ثبت اسناد خواهد بود.

تهیه نقشه یو تی ام

تهیه نقشه یو تی ام

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما