گزارش تعیین حدود ملک با جانمایی پلاک ثبتی در تهران

گزارش تعیین حدود ملک با جانمایی پلاک ثبتی در تهران

در واقع ممکن است به دلیل ملی اعلام شدن اراضی افراد مالکین اراضی به این رای دولت اعتراض نمایند. برای حل این اختلافات لازم است سابقه احیا در اراضی با انجام تفسیر عکس هوایی بررسی شود. تا گزارشی جهت ارائه به مراجع قضایی آماده شود .

گزارش تعیین حدود ملک با جانمایی پلاک ثبتی در تهران و تعیین سابقه احیا

در صورتی که اراضی زراعی برخی افراد را دولت ملی اعلام نماید. افراد مجاز به اعتراض به رای دولت خواهند بود. زیرا ممکن است اشتباهی در ملی اعلام شدن اراضی رخ داده باشد. به منظور اعتراض به این رای لازم است مدارکی نیز به عنوان تامین دلیل تهیه و ارائه شود.

در واقع لازم است با انجام تفسیر عکس هوایی سابقه احیا در اراضی بررسی شود. به منظور تعیین زیر کشت بودن و یا نبودن اراضی لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود. برای انجام تفسیر عکس هوایی می توان به یک فرد متخصص و با تجربه همانند کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. برای انجام تفسیر عکس هوایی لازم است ابتدا عکس هوایی پوشش دار قدیمی تهیه می شود.

به منظور تهیه عکس هوایی پوشش دار قدیمی لازم است به سازمان نقشه برداری کشور و یا سازمان جغرافیا کشور مراجعه گردد. در واقع عکس هوایی پوشش دار با استفاده از دوربین های مخصوص و هواپیما از روی سطح زمین به صورت قائم توسط این سازمان ها اخذ می گردد. کارشناس بعد از تهیه عکس هوایی قدیمی در ادامه با استفاده از روش بر جسته بینی تفسیر عکس هوایی انجام خواهد شد.

در نتیجه سابقه احیا در اراضی با دقت بالا بررسی  می شود . در ادامه گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه می شود . این گزارش مهر و امضا شده قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما