یافتن پلاک اصلی و فرعی بر اساس موقعیت توسط کارشناس

یافتن پلاک اصلی و فرعی بر اساس موقعیت ملک توسط کارشناس رسمی با تهیه نقشه یو تی ام ممکن میباشد در واقع ابتدا با تهیه نقشه یو تی ام موقعیت و حدود ملک حاصل میشود و در نتیجه با توجه به این اطلاعات از بانک اطلاعات ثبتی استعلام گرفته میشود و نقشه ثبتی ملک از بانک اطلاعات قبتی استخراج میشود و در نتیجه پلاک ثبتی ملک معلوم میشود.

رادین 09129277534 و 02166398316 کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری و امور ثبتی

یافتن پلاک اصلی و فرعی بر اساس موقعیت توسط کارشناس

به طور کلی ممکن است سند ملک از بین رفته باشد و یا مفقود شده باشد در این صورت برای اینکه بتوان مجددا برای ملک سند رسمی اخذ نمود لازم است به اداره ثبت اسناد مراجعه شود و در نتیجه با ارائه مدارک در خواستی اداره ثبت اسناد میتوان برای ملک سند اخذ نمود یکی از اطلاعاتی که بایستی معلوم شود پلاک ثبتی ملک است.

برای اینکه بتوان به پلاک ثبتی اصلی و فرعی ملک دست پیدا کرد لازم است استعلام پلاک ثبتی ملک انجام شود برای انجام این استعلام میتوان به یک فرد متخصص همانند کارشناس رسمی دادگستری مراجعه نمود این متخصص برای اینکه بتواند این استعلام را انجام دهد ابتدا اقدام به تهیه نقشه یو تی ام خواهد کرد. برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده میشود و بعد از برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یو تی ام با اتوکد انجام میشود و در نتیجه با توجه به این نقشه و با دسترسی به بانک اطلاعات نقشه ثبتی ملک استخراج میشود در ادامه با یافتن نقشه ثبتی مربوط به ملک پلاک ثبتی ملک معلوم میگردد.

در ادامه با ارائه مدارک در خواستی اداره ثبت اسناد میتوان برای ملک سند تک برگ اخذ نمود در واقع برای اخذ این سند اداره ثبت اسناد مدارکی همچون نقشه یو تی ام را در خواست خواهد کرد

مطالب مرتبط

استعلام پلاک ثبتی عرصه

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما