تعرفه نقشه برداری تفکیک آپارتمان

تعرفه نقشه برداری تفکیک آپارتمان

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تعرفه نقشه برداری تفکیک آپارتمان به منظور تعیین مساحت دقیق واحد های آپاتمان می باشد. در صورتی که بخواهیم یک واحد آپارتمانی را که به صورت پیش فروش می باشد. را پیش خرید کنیم. برای اینکه معامله ای درست و آگاهانه ای داشته باشیم. باید مساحت دقیق واحد آپارتمان را بدانیم. و برای همین باید نقشه پیش تفکیک از ملک را تهیه کنیم.

تفکیک آپارتمان

در نظر بگیرید که شخصی واحدی از آپارتمانی را که هنوز ساخته نشده است. می خواهد خریداری کند. و مساحت دقیق این واحد را نمی داند. و این معامله را انجام می دهد. پس از پایان کار آپارتمان زمانی که برای اخذ سند تک برگ اقدام می شود. و سند برای واحد خریداری شده دریافت می شود. شخص خریدار متوجه می شود. که مساحتی که در سند درج شده است. کمتر از مساحتی است که معامله را با آن انجام داده است. و به این صورت با توجه به قیمت و ارزش ملک خریدار دچار ضرر می شود.

پس بهتر است برای انجام معامله مطمئن، پیش تفکیک آپارتمان را انجام دهید. و برای انجام پیش تفکیک آپارتمان باید به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه کنید. کارشناس با استفاده از تجهیزات دقیق اندازه گیری هر واحد را انجام می دهد. سپس نقشه پیش تفکیک را ترسیم می کند.

در نتیجه خریدار و فروشنده با اطمینان می توانند این معامله را انجام دهند. و هیچ کدام در این معامله ضرر نخواهند کرد. اگر بخواهیم برای انجام معامله اصولی مساحت دقیق هر واحد آپارتمان را تهیه کنیم. چون معامله به صورت پیش فروش می باشد. خریدار و فروشنده از مساحت دقیق واحدها بی خبر هستند. و پس از ساخت و اخذ سند تک برگ مساحت دقیق واحدها مشخص می شود.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما