utm با گوگل ارث

utm با گوگل ارث

 

 

یو تی ام سیستم مختصات جهانی است. طبق آن موقعیت فعلی ملک و املاک مجاور در مقیاس بزرگ و دقیق حاصل می شود. تهیه نقشه یو تی ام ملک در زمان خرید و فروش ملک مانع از بروز اختلافات ملکی می باشد. زیرا با تهیه این نقشه مساحت دقیق ملک حاصل می شود. تهیه نقشه utm با گوگل ارث از روش های ساده و کم هزینه برای تعیین مختصات ملک می باشد.

نقشه یو تی ام در ادارات و سازمان های مختلف ملکی کاربرد دارد و مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله اداراتی که تهیه نقشه یو تی ام را در خواست می کند اداره ثبت اسناد، شهرداری ، اداره منابع طبیعی، جهاد کشاورزی و … است. این ادارات تهیه این نقشه را با دقت بالا و به صورت استاندارد می خواهند.

به هیچ وجه برای تهیه نقشه یو تی ام به افراد غیر متخصص مراجعه نکنید زیرا در آن صورت نقشه یو تی ام با کیفیت پایین حاصل می شود. تهیه این نقشه را می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی سپرد.

برای تهیه این نقشه از تجهیزات نقشه برداری و نرم افزاری به روزی استفاده می شود. نقشه یو تی ام با مهر و امضای کارشناس معتبر می شود.

نقشه یو تی ام چیست؟

به طور کلی نقشه یو تی ام، نقشه ای با مختصات دو بعدی منحصر به فرد است. و این نقشه  اخیرا از جان سازمان ها و ارگان های مختلف در خواست می  شود. یکی از اداراتی که تهیه این نقشه را از مالکین در خواست میکند اداره ثبت اسناد است. در واقع در صورتی که افراد قصد اخذ سند تک برگ و تعویض سند دفترچه ای را داشتته باشند در این صورت تهیه نقشه یو تی ام از عرصه ضروری است تا در نتیجه ابعاد، مساحت و موقعیت منحصر به فرد ملک حاصل شود. تهیه این نقشه تنها از عهده یک فرد متخصص بر می آید.

utm با گوگل ارث و انجام امور آن به طور کامل با مهر و امضای کارشناس رسمی دادگستری در شرکت مهندسی نقشه برداری رادین مپ.

تماس باما

09129277534

02166398316

تهیه نقشه یو تی ام ماده 147

نقشه یو تی ام امروزه از جانب ادارات و سازمان های ملکی در خواست می شود. یکی از این ادارات اداره ثبت اسناد می باشد. برخی املاک وجود دارند که فاقد سند مالکیت رسمی هستند. و در واقع مالکین این املاک به دلایلی موفق به اخذ سد مالکیت رسمی از اداره ثبت اسناد نشده اند و تنها قولنامه موجود می باشد.

قولنامه امنیت بالایی ندارد. و همین امر سبب بروز مشکل می شود. در نتیجه لازم است با توجه به ماده 147 اقداماتی را انجام داد تا بتوان برای ملک سند رسمی اخذ نمود. برای اینکه بتوان بر طبق ماده 147 سند رسمی اخذ نمود لازم است شرایطی وجود داشته باشد.

اگر که دسترسی به مالک ممکن نباشد و زمین دارای دیوار کشی و بنا باشد. و جز منابع طبیعی نباشد با توجه به ماده 147 می توان سند رسمی برای ملک اخذ کرد.

برای اخذ سند رسمی با توجه به ماده 147 لازم است مدارکی تهیه و ارائه شود یکی از این مدارک نقشه یو تی ام از عرصه و اعیان میباشد. برای تهیه نقشه یو تی ام از عرصه و اعیان لازم است به یک فرد متخصص مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یاامور ثبتی متخصصی است که میتواند این نقشه را با دقت و کیفیت بالا تهیه نماید. برای تهیه این نقشه از تجهیزات دقیقی استفاده می شود. و برداشت زمینی از کنج ها انجام می شود. در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام با دقت بالا انجام می شود. این نقشه قابل ارائه به اداره ثبت اسناد خواهد بود.

برای تهیه نقشه یو تی ام به چه کسی مراجعه نماییم؟

برای تهیه این نقشه حتما به یک فرد متخصص مراجعه نمایید. در واقع برخی از افراد تهیه این نقشه را به یک فرد غیر متخصص میسپارند و همین امر موجب می شود. نقشه تهیه شده مورد قبول اداره ثبت اسناد قرار نگیرد.افراد غیر متخصص تهیه این نقشه را با استفاده از تجهیزات بی کیفیت انجام می دهد. این افراد با استفاده از جی پی اس دستی برداشت زمینی را انجام می دهند. در نتیجه تهیه نقشه یو تی ام بی کیفیت به دست می آید. و کارایی نخواهد داشت.

برای تهیه این نقشه میتوان به یک فرد متخصص و دارای صلاحیتی همانند کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود این متخصص به منظور تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده خواهد کرد. و بعد از برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یو تی ام را انجام خواهد داد. نقشه تهیه شده توسط این متخصص کیفیت بالایی خواهد داشت و مورد قبول ادارات و سازمان ها می باشد.

تهیه نقشه یو تی ام اخذ سند تک برگی

نقشه یو تی ام کاربرد های بسیاری در امور مختلف دارد. یکی از این امور، امور ثبتی و سندی می باشد. نقشه یو تی ام برای انجام امور ثبتی از مهم ترین مدارک در خواستی است که تهیه آن لازم و ضروری می باشد.

به برای اینکه بتوان تبدیل سند قدیمی را به سند تک برگی انجام داد. لازم است به اداره ثبت اسناد مراجعه نمود. در نتیجه تهیه مدارکی از جمله نقشه یو تی ام ضروری می باشد.

تهیه نقشه utm  با گوگل ارث ممکن می باشد و روشی کم هزینه است. برای تهیه نقشه یو تی ام مراجعه به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی ضروری است. تا در نتیجه نقشه یو تی ام با بالاترین دقت تهیه شود.

تهیه نقشه یو تی ام با استفاده از تجهیزات مخصوص نقشه برداری و همچنین نرم افزارهای مخصوص انجام می گیرد. در واقع ابتدا برداشت زمینی با استفاده از تجهیراتی همانند جی پی اس دو یا سه فرکانسه که دقت بالایی دارد انجام می شود. و در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام با استفاده از اتوکد انجام می شود. با تهیه نقشه یوتی ام اطلاعات فنی ملک با دقت بالایی حاصل میشود. در واقع مساحت، ابعاد و همچنین موقعیت ملک با مختصات یو تی ام به دست می آید. با ارائه نقشه یو تی ام و مدارک حقوقی ملک در نتیجه سند تک برگی برای ملک صادر می شود.

تهیه نقشه یو تی ام اخذ سند تک برگی

تهیه نقشه یو تی ام اخذ سند تک برگی

 

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 5 / 5. تعداد رأی: 1

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما